Moon Hostel Kraków

Dlaczego Moon Hostel ?

Doskonała lokalizacja

Gwarantujemy dogodną lokalizację w samym sercu Krakowa

Komfortowe pokoje

Zapewniamy pokoje wyposażone w telewizor LCD

Pomocna obsługa

Gwarantujemy kompetentną i przyjazną obsługę w ciągu dnia na miejscu

Całodobowy parking

Umożliwiamy skorzystanie z całodobowego parkingu (konieczność wcześniejszej rezerwacji)

Zniżki dla grup

Oferujemy preferencyjne ceny dla zorganizowanych grup

Bezpłatne Wi-Fi

Posiadamy bezpłatne Wi-Fi dostępne na terenie całego obiektu

Wycieczki i atrakcje

Oferujemy różnorodne atrakcje turystyczne podczas pobytu

Przydatne udogodnienia

Zapewniamy dostęp do salonu z telewizją satelitarną, dvd oraz PlayStation, kącik zabaw dla dzieci, piłkarzyki, rzutki, dostęp do pralni, darmową kawę i herbatę

Polub nas na Facebooku

Lubię to!

8.4

4,5/5

87%

Tanie noclegi w Krakowie tylko w Moon Hostel

Odwiedzasz Kraków?

 

Szukasz oferty na tanie noclegi w Krakowie?

 

Moon Hostel, znajdujący się w samym sercu Krakowa, spełni twoje oczekiwania. Lokalizacja jest bardzo ważnym kryterium wyboru miejsc noclegowych, a Moon Hostel pozwala zatrzymać się w bezpośrednim sąsiedztwie największych atrakcji turystycznych miasta. Jeśli wybierzesz hostel w centrum Krakowa, automatycznie unikniesz kosztów dojazdów na krakowski rynek, na Wawel czy do innych znanych punktów o walorach turystycznych w stolicy Małopolski.

 

Moon Hostel w Krakowie

 

Ceny noclegów w naszym hostelu są przystępne, a jakość oferowanych usług wysoka. Gwarantujemy naszym klientom pomocną, kompetentną, w pełni przyjazną obsługę przez całą dobę. Klienci wybierający Moon Hostel w Krakowie mają możliwość skorzystania z całodobowego parkingu, po uprzedniej rezerwacji miejsca. Dla grup przewidujemy preferencyjne ceny noclegów. Tanie noclegi w centrum Krakowa charakteryzują się wysokimi standardami dostępnymi dla wszystkich klientów.

 

Tanie noclegi w Krakowie tylko w Moon Hostel

 

Jeśli szukasz najlepszego stosunku ceny do jakości przy rezerwacji noclegu w Krakowie, sprawdź naszą ofertę. Tanie noclegi w Krakowie w Moon Hostel to oferta na pokoje kameralne, jak i wieloosobowe. Możesz wybierać noclegi w centrum Krakowa w pomieszczeniach dwuosobowych typu twin z łazienką, pokojach dwuosobowych double z łazienką, w pokojach trzyosobowych, czteroosobowych, pięcioosobowych lub sześcioosobowych z łazienką, w zależności od twoich potrzeb. Wybór noclegu w naszym hostelu pozwoli ci zaoszczędzić, ale też bez rezygnacji z komfortu.

Atutem naszej oferty są prywatne łazienki dla każdego z oferowanych pokoi i możliwość korzystania z ogólnodostępnej, w pełni wyposażonej kuchni. Na terenie całego hostelu nasi klienci mogą korzystać z darmowego Wi-Fi, z salonu z telewizją satelitarną, wyposażonego w DVD, PlayStation, gry planszowe, rzutki oraz piłkarzyki. Dajemy dostęp do kącika dla naszych najmłodszych gości oraz do przechowalni bagażu. W naszym obiekcie jest dostępna ogólnodostępna pralnia. Istnieje możliwość, aby goście Moon Hostelu w Krakowie wykupili na miejscu pyszne śniadania. Cały czas mają zapewnioną darmową kawę i herbatę.

 

Tanie noclegi w Krakowie

 

Idealna lokalizacja - hostel w Centrum Krakowa

 

Jeśli zależy ci na możliwości zwiedzania Krakowa na własnych nogach, chcesz mieć blisko do największych atrakcji miasta, wybierz nasz hostel w centrum Krakowa. Obiekt znajduje się w odległości zaledwie kilku minut na pieszo od takich atrakcji jak:

  • Cmentarz Żydowski – 2 min,
  • Dzielnica Kazimierz z najważniejszymi zabytkami – 3 min,
  • Bulwary Wiślane – 3 min,
  • Plac Żydowski – 5 min,
  • Rynek Główny – 10 min,
  • Wawel – 15 min.

Gwarantujemy tanie noclegi w centrum Krakowa. Podczas pobytu w naszym obiekcie możemy zaoferować ci różnorodne atrakcje turystyczne, darmowe mapy miasta i propozycje uczestnictwa w wydarzeniach rozrywkowych i kulturalnych, jakie będą miały miejsce w danym czasie. Poznaj z nami jedno z najpiękniejszych miast w Polsce.

Sprawdź dostępność pokoju w Krakowie