Nocleg dla grup zorganizowanych — wskazówki dotyczące rezerwacji

Nocleg dla grup zorganizowanych — wskazówki dotyczące rezerwacji

Nocleg dla grup zorganizowanych — wskazówki dotyczące rezerwacji

Dlaczego warto planować grupowe wyjazdy firmowe oraz prywatne?

Dobre zaplanowanie wyjazdu dla grup zorganizowanych to element kluczowy, bez którego zarówno grupowy wypoczynek jak i firmowy pobyt mogą stać się głuche na potrzeby grup. Dlatego przede wszystkim warto zastanowić się nad tym kogo kategoria grupy zorganizowane dotyczy. W zależności od tego czy są to grupowe wyjazdy firmowe, rodzinne pobyty grupowe czy też szkolne grupy zorganizowane zawsze pojawi się pewien rozstrzał preferencji grupy.

W Moon Hostel regularnie goszczą grupy zorganizowane. Dysponujemy profesjonalnym personelem znającym potrzeby grup, przez co każdy wyjazd grupy zorganizowanej odbywa się przy zachowaniu wysokich standardów. W poniższym artykule omówimy kompleksowe przygotowanie całego wyjazdu oraz szereg indywidualnych preferencji, z jakimi utożsamiają się grupy zorganizowane.

Zaplanowanie wyjazdu grupy zorganizowanej

Zacznijmy od kilku prostych kroków, które doprowadzą wszystkie grupy zorganizowane do celu zwanego: niezapomniane pobyty grupowe. Oto przykładowo zaplanowany wyjazd grupowy:

  • Przede wszystkim określenie zarówno głównego celu jak i pobocznych. Poza miejscami noclegowymi należy sporządzić listę obiektów, które grupy zorganizowane mogłyby zobaczyć.

  • Następnie krokiem, żeby zaplanować wyjazd grupowy jest wybór odpowiedniego terminu. W zależności od wielkości grupy warto skontaktować się z miejscami noclegowymi, gdyż czasami może pojawić się problem z zarezerwowaniem wystarczającej ilości pokoi. Oczywiście dla Moon Hostel pobyty grupowe to bułka z masłem, a nasze komfortowe pokoje wyposażone są w szereg dodatkowych usług oferowanych na podstawie Waszych indywidualnych preferencji.

  • Warto również oszacować koszty na podstawie typowych wyjść grupowych i sporządzić budżet na wyjazd. Noclegi to tylko pierwszy punkt na liście wydatków, jakie generują grupy zorganizowane, dlatego warto zaplanować grupowy wypoczynek z uwzględnieniem wszystkich możliwych kosztów.

  • Oprócz tego należy stworzyć plan całej podróży. Ze względu na zmianę otoczenia wielu uczestników, powinniśmy zastanowić się nad listą miejsc i obiektów, jakie grupa może odwiedzić.

  • Na sam koniec niezależnie od tego czy planujemy wycieczkę firmową, szkolną czy prywatną powinniśmy skupić się na odpowiednim przydzieleniu zadań każdemu uczestnikowi, które pomogą opiekunom w obsłudze grup. Kategoria grupy zorganizowane jak sama nazwa wskazuje dotyczy grup zorganizowanych, a żeby grupa była zorganizowana, każdy jej członek musi znać swoje obowiązki.

Wybór odpowiedniego noclegu dla grupy zorganizowanej

Jak już wspominaliśmy, kategoria grupy zorganizowane nie jest nam obca, a noclegi dla grupy zorganizowanej w Moon Hostel to codzienność. W naszych pokojach gościmy wiele wyjazdów grupowych, a nasz personel specjalizuje się w obsłudze grup. Wystarczy wybrać termin, określić liczbę uczestników i budżet i znaleźć nas w centrach pięciu miast w Polsce:

  • w Warszawie,

  • w Gdańsku,

  • w Krakowie,

  • w Poznaniu,

  • i we Wrocławiu.

Grupy zorganizowane w Moon Hostel

W Moon Hostel pobyty grupowe nie są nam straszne, a wszystkich organizatorów wyjazdów firmowych szukających noclegów serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. W naszych pokojach oferujemy dostęp do Wi-Fi i możliwość zabrania ze sobą zwierząt, a lokalizacja blisko centrum sprawi, że nie będziecie musieli martwić się o dojazdy. I na koniec najważniejsze, grupy zorganizowane mogą u nas liczyć na zniżkę grupową!

 

 

Najnowsze wpisy

Projekt i realizacja: GeminiSoftnet | Tworzenie stron: Zobacz >> | Pozycjonowanie stron: Zobacz >>
Copyright © 2024 moonhostel.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.