Moon Hostel Warszawa

Dlaczego Moon Hostel ?

Doskonała lokalizacja

Gwarantujemy dogodną lokalizacja w najmodniejszej dzielnicy Warszawy

Zniżki dla grup

Oferujemy preferencyjne ceny dla zorganizowanych grup

Komfortowe pokoje

Zapewniamy pokoje wyposażone w telewizor LCD

Bezpłatne Wi-Fi

Posiadamy bezpłatne Wi-Fi dostępne na terenie całego obiektu

Miejski parking

Przy naszym obiekcie można skorzystać z miejskiego parkingu (nie możemy zagwarantować dostępności miejsc)

Wycieczki i atrakcje

Oferujemy różnorodne atrakcje turystyczne podczas pobytu

Pomocna obsługa

Gwarantujemy kompetentną i przyjazną obsługę dostępną przez całą dobę

Przydatne udogodnienia

Zapewniamy dostęp do pralni, ręczniki, pościel, śniadanie, dbanie o czystość pokoi, darmową kawę i herbatę, rzutki, gry planszowe i piłkarzyki

Polub nas na Facebooku

Lubię to!

8.4

4/5

85%

Tanie noclegi w Warszawie tylko w Moon Hostel

Odwiedzasz Warszawę?

 

Szukasz oferty na tanie noclegi w Warszawie?

 

Moon Hostel w Warszawie to komfortowe miejsce, w którym zapewniamy naszym gościom noclegi w różnego rodzaju pokojach, dostosowanych pod kątem potrzeb zgłaszanych przez odmienne grupy turystów podróżujących do stolicy. Jeśli poszukujesz oferty na tanie noclegi w Warszawie, dobrze trafiłeś. W Moon Hostel znajdziesz wszystko, czego ci trzeba i o wiele więcej! Przy tym twoje finanse z pewnością nie zostaną zrujnowane ceną za nocleg w centrum Warszawy.

 

Moon Hostel w Warszawie

 

Nasz hostel ma wiele atutów, na czele z lokalizacją. Oferujemy za dodatkową opłatą możliwość wykupienia śniadań i obiadów. Zapewniamy parking, ale prosimy zgłosić wcześniej, przed wyjazdem, najlepiej wtedy, gdy rezerwujesz u nas nocleg w centrum Warszawy, że będziesz potrzebować miejsca parkingowego. 

 

Tanie noclegi w Warszawie tylko w Moon Hostel

 

Nasz hostel w Warszawie gwarantuje kompetentną, przyjazną obsługę, która pośpieszy ci z pomocą przez całą dobę, jeśli tylko będziesz tego potrzebować. W pokojach do twojej dyspozycji oddajemy łazienkę prywatną lub łazienkę dzieloną.

Jeśli potrzebujesz przygotować dla siebie i swoich współtowarzyszy podróży posiłek, możesz to zrobić, dzięki ogólnodostępnej, kompleksowo wyposażonej kuchni. Rezerwując tanie noclegi w centrum Warszawy, nie musisz wybierać pomiędzy komfortem, bezpieczeństwem i przystępną ceną. U nas masz to wszystko.

Nasz hostel zlokalizowany w Warszawie jest wyjątkowy. Ma monitoring i ochronę przez 24 godziny na dobę. Do tego windę, salon z telewizją satelitarną, gry planszowe i piłkarzyki. Z pewnością nie będziesz się u nas nudzić.

Co istotne, w Moon Hostel dajemy zniżki dla większych grup. Mamy darmowe Wi-Fi na terenie całego hostelu, płaskie telewizory LCD, a przy tym masz przez cały czas dostęp do darmowej kawy i herbaty.

 

Tanie noclegi w Warszawie

 

Idealna lokalizacja - hostel w Centrum Warszawy

 

Moon Hostel w Warszawie gwarantuje dogodną lokalizację w najmodniejszej dzielnicy stolicy. Różnorodne atrakcje turystyczne Warszawy pozostaną niemal na wyciągnięcie twojej ręki. W naszym obiekcie otrzymasz darmowe mapy miasta, dostęp do komputera i internetu, gdzie sprawdzisz lokalizację pożądanych miejsc, do których chcesz dotrzeć, jak i możemy podpowiedzieć ci, co ciekawego zobaczyć w czasie pobytu.

Rezerwując nasz hostel w centrum Warszawy, nie musisz korzystać z komunikacji miejskiej czy z własnego samochodu lub taksówek, aby zobaczyć zabytki i inne ważne miejsca w Warszawie. Pieszo dojdziesz w mniej niż 10 minut do Muzeum Chopina, Pałacu Kultury i Nauki czy do Uniwersytetu Warszawskiego. Centrum Nauki Kopernik, Sejm i Senat RP, Teatr Wielki i Opera Narodowa, wizytówka miasta – Warszawska Syrenka czy Zamek Królewski i Stadion Narodowy znajdują się w odległości zaledwie 15 minut na pieszo. Do innych miejsc w Warszawie z naszego hostelu dojedziesz wygodnie metrem lub autobusem czy tramwajem.

Sprawdź dostępność pokoju w Warszawie